Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 17.4.2026 v 13:06 #202402 Petrs01 tak použij Ctrl+C a Ctrl+V. Normálně funguje i ten odkaz. Možná to jen nemaj vyladěný na mobily. Vypadá to takhle a to zakroužkované je ta adresa. Attachments: