Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
17.4.2026 v 7:36
#202398
petrs01
jojo, prave bych se musela zeptat, za rok by meli 12 a 14 a uz ted jsou vyssi nez ja(ja mam 168), a navic tim ze sou zvykli na psy, kone a umi se chovat ke zviratum, tak by urcite prave respektovali pravidla a nedelali potize, ale ze by to bylo zajimavy, kdyby to slo. Myslim, ze ted sou ve veku, kdy by je to fakt zajimalo.