Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
17.4.2026 v 7:02
#202397
koupim segre a detem
Pozor, nevím jak jsou děti velký, ale je dost pravděpodobné, že je k šelmám nepustí. Protože by je mohly považovat za kořist. Ostatně maj něco takového i v podmínkách, že je to jen pro dospělý.