Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
17.4.2026 v 5:49
#202394
Fifi
Budu držet palce.
PetraK
Tak já měla u slepic kompost,šel na něj veškerý plevel(i drny,)zbytky,atd,všechno přebraly.
Začalo všeczno kvést,tak jsem zvědavá jaké bude počasí.