Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202389
cernej caj

    Fifi
    jojo, bylo to s kolegyni fajn 🙂

    achjo ze ruzice porad bleje, to je napr, ja myslela ze kdyz si zdroj odhalila, ze uz to a dobry… drzim pesti, at to je pak vse OK a neni to nic vazneho.

    bylo to super, asi to na vanoce koupim segre a detem, maji asi 60 zvirat, sovy, kocky, divoky kocky, poniky, lamy, dikobraza, savanske kocky coz je krizenec servala a kocky, ze maji F1 kocku a jeste pak jejiho dalsiho potomka, prej sou hodne oblibeny na trhu protoze nepotrebujou zadny povoleni ty dalsi generace, ze se k nim casto dostali zvirata z nelegalniho chovu, kdyz se bud zabehli a puvodni majitel se k nim nehlasil ze strachu o pokutu nebo naopak by se k nim hlasil, ale z vezeni se o ne nemel jak starat nebo po zemrelich majitelich… fakt hrozne super to tam bylo