Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202386
PetraK

    Maya
    Nekdo dela slepicim, ze narejpe drny a otoceny jim je da do vybehu
    Ale zas musis mit to kde narejpat

    heheééé u nás se furt něco rejpe – s tím počítám. Kdyby mi to nebylo blbý, nosit to tam k sousedce, tak jim to tam nosím, ale pak bych to musela zas stěhovat zpátky a to nemám už kapacity. ale svejm to tam mrska budu – nebo spíš je budu na to posílat do deponie drnů a zeminy, která je vedle kadibudky.