Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
16.4.2026 v 13:56
#202386
Maya
Nekdo dela slepicim, ze narejpe drny a otoceny jim je da do vybehu
Ale zas musis mit to kde narejpat
heheééé u nás se furt něco rejpe – s tím počítám. Kdyby mi to nebylo blbý, nosit to tam k sousedce, tak jim to tam nosím, ale pak bych to musela zas stěhovat zpátky a to nemám už kapacity. ale svejm to tam mrska budu – nebo spíš je budu na to posílat do deponie drnů a zeminy, která je vedle kadibudky.