Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202381
PetraK

    Demmyky
    ale depilaci voskem a parafín na bolavá záda přece nemůžeš srovnávat ty blááááázne :-DD

    já vim, to jen, že mi to přišlo ftipně na mysl. To byl tehdá cambus! A ta obří modřina co se mi vylila okamžitě – hnus. Brtnik z toho byl přejetej, co mi to způsobil, ale za to nemohl.Nicméně jo, vypadal ja tyran tyranovič 😀 😀 . Páč něco takovýho si jaksi člověk běžně nevyrobí 😀

    Maya
    jak já ti rozumim s tím ježděním 😀 😀 . No dálnici se teď teda rozhodně pár dní zase nevyhnu.

    Zlatka
    já vím, já jim ty červíky chci dopřát jako něco takovýho přirozenýho. Nebude to tam nejspíš nějak furt, jen takový oživení, ať si je pak po zemi hledají, když tam budou čekat, než přijdu z prasé. Maso mít budou, to je jasný, však kupuju pro ohaře, pro kocóra, budu i pro ně.