Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202380
Milena z Prahy

    Denny,
    aha, tak to držím palce, ať najdeš v NDR něco dobrýho. Na němčinu bych si na tvým místě asi našla nějakýho učitele online, mám zkušenost, že sám to člověk nezvládne. Já jsem v dávných devadesátkách, ještě když jsme neměli Davida, chodila dva roky do jazykovky na angličtinu pro úplný začátečníky, jenom dvouhodinovka týdně. A dodnes z toho žiju.