Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
16.4.2026 v 10:34
#202378
PetraK
Parafin chlupy netrha, porad je mam 😀
Je to takova tenka vrstvicka a odloupne se to pak spis jako bahno nebo tak neco
Denny
No u nas do mesta ten provoz taky jde a i mesto je malomesto, tak to ujde
Ale proste na rychkostni silnici s dvouproudym kruhakem za mestem uz bych nejela, na dalnici jsem nejela nijdy, ani v autoskole
A kdyz jedu nekam kde to neznam, tak to nejdriv studuju na google mapach 🙂