Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202378
Maya

    PetraK
    Parafin chlupy netrha, porad je mam 😀
    Je to takova tenka vrstvicka a odloupne se to pak spis jako bahno nebo tak neco
    Denny
    No u nas do mesta ten provoz taky jde a i mesto je malomesto, tak to ujde
    Ale proste na rychkostni silnici s dvouproudym kruhakem za mestem uz bych nejela, na dalnici jsem nejela nijdy, ani v autoskole
    A kdyz jedu nekam kde to neznam, tak to nejdriv studuju na google mapach 🙂