Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202376
Denny

    čajdo
    Zlatko
    ano jak píše Zlatka, tak bych se opravdu neuživila a ceny by musely být úplně jinde. Ty co mám dnes za 250Kč tak cca 450 Kč třeba.
    Navíc já ráda dělám novinky, aby byla každá alespoň trošku jiná. A ne 50ks stejných.
    Ale jsem moc ráda, že se vám líbí.
    A chci to mít pořád jako koníček, aby mě to bavilo.
    Na výdělek to není opravdu, lidi dnes tolik neutrácí za takové věci a když jo tak si koupí parafínovou s vůní bez certifikátu, je jim to jedno, že to škodí zdraví.
    Teď jsem objednala takové malé baňky co se dávají na záda při bolesti a chci jich pár udělat s gelem, pískem a mušličkami.

    Maya
    rozumím, u nás bohudík velký provoz není.
    Taky bych řekla, že asi nebudu mít k řízení moc vztah.
    Ale je to nutnost, vlakem se nikam moc nedostanu a bus do NDR jezdí asi 2x denně.

    PetraK
    ale depilaci voskem a parafín na bolavá záda přece nemůžeš srovnávat ty blááááázne :-DD