Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
čajdo
Zlatko
ano jak píše Zlatka, tak bych se opravdu neuživila a ceny by musely být úplně jinde. Ty co mám dnes za 250Kč tak cca 450 Kč třeba.
Navíc já ráda dělám novinky, aby byla každá alespoň trošku jiná. A ne 50ks stejných.
Ale jsem moc ráda, že se vám líbí.
A chci to mít pořád jako koníček, aby mě to bavilo.
Na výdělek to není opravdu, lidi dnes tolik neutrácí za takové věci a když jo tak si koupí parafínovou s vůní bez certifikátu, je jim to jedno, že to škodí zdraví.
Teď jsem objednala takové malé baňky co se dávají na záda při bolesti a chci jich pár udělat s gelem, pískem a mušličkami.
Maya
rozumím, u nás bohudík velký provoz není.
Taky bych řekla, že asi nebudu mít k řízení moc vztah.
Ale je to nutnost, vlakem se nikam moc nedostanu a bus do NDR jezdí asi 2x denně.
PetraK
ale depilaci voskem a parafín na bolavá záda přece nemůžeš srovnávat ty blááááázne :-DD