Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
16.4.2026 v 10:21
#202375
PetraK
Dekuju za nabidku ale pojedu autem se svagrem, takze progran urcujou oni, budou na ceste o 2h min nez ja a ja musim jeste v nedeli do prace tak mam techu obavy z jejich odpoledniho vyletu… abych nejela domu v noci:D ale nejhur by me jen hodili na stochov na vlak a dojedu si vlakem. Uvidime. Jako paradoxne budu po cwlym dnu stracenym s ujecenejma detma vic utahana nez vlakwm:D