Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202375
cernej caj

    PetraK
    Dekuju za nabidku ale pojedu autem se svagrem, takze progran urcujou oni, budou na ceste o 2h min nez ja a ja musim jeste v nedeli do prace tak mam techu obavy z jejich odpoledniho vyletu… abych nejela domu v noci:D ale nejhur by me jen hodili na stochov na vlak a dojedu si vlakem. Uvidime. Jako paradoxne budu po cwlym dnu stracenym s ujecenejma detma vic utahana nez vlakwm:D