Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202368
cernej caj

    Tak o pestovani motylu sem.neslysela.nebo bych cekala hodne okrahovej konicek jako fakt spesl veca ne ze uz je to skoro bezny..

    Jedu na druhou davku ocko… asi bych mela vetsi chut se enchat ockovat kdyby to nestalo 3600… to je proste masakr, nastesti ta treti davka az zapul roku…