Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
16.4.2026 v 9:25
#202366
Černej čaj
Mě to u Dennyky taky napadlo s těma svíčkama,jsou nádherný.
Pak jsem si vzpomněla na povinný odvody,to je zdravotní,sociální(bez nemocenský,ta je zvlásť),daň,webový stránky, náklady,a omylo mě.