Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202365
cernej caj

    Podle me automat pomuze jen lidem.co neumi radit s razenim, ale pokud je pro tebe provoz stres tak je jedno cim jezdis…

    Denny
    Tak su zvedava s praci. A neuzivilo by te delani tech svicek atak? Sou nadherny a asi by se to dalo delat ve vetsim?

    PetraK
    To je super s barerkama

    V sobotu jedeme na kladno, deda ma zitra 90:)
    Budeme od esusky coby kamenem dohodil tak 20km vzdusnou carou tak na ni budu myslet a posilat vzdusne pozdravy:D