Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
16.4.2026 v 9:15
#202365
Podle me automat pomuze jen lidem.co neumi radit s razenim, ale pokud je pro tebe provoz stres tak je jedno cim jezdis…
Denny
Tak su zvedava s praci. A neuzivilo by te delani tech svicek atak? Sou nadherny a asi by se to dalo delat ve vetsim?
PetraK
To je super s barerkama
V sobotu jedeme na kladno, deda ma zitra 90:)
Budeme od esusky coby kamenem dohodil tak 20km vzdusnou carou tak na ni budu myslet a posilat vzdusne pozdravy:D