Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202363
Denny

    PetraK
    ježšiš to musí bejt supr!! to bysem chtěla.
    totok není vůbec problém, parafín se dá koupit a Brtnik ti to může polejt.
    Třeba by se mu to taky líbilo, ale ikdyž on a relax to si nedokážu moc představit.

    Maya
    jo já vím, my jim kdysi říkali autobus, jen si říkám k čemu to jako slouží.

    docela se rozmohlo pěstování exotických motýlů, viděla jsem na fb jak si posílají housenky poštou.
    Podle mě to není moc chytrej nápad, je to zase něco, co do naší přírody nepatří, aby to nedopadlo jak s těmi obřími šneky