Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
16.4.2026 v 8:41
#202358
Denny
To jsou isopody neboli stinky, v prirode takovy to cerny co zije pod kamenem
Asi si koupim jeste puntikaty
Tak drzim palce at to nejak dopadne s praci
Taky jsem si koupila auto s automatem, akorat me to teda zas az tak nepomohlo 😀