Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Dobré ráno,
včra bylo nádherně. Až mi bylo v mikině na sluníčku teplo.
Mileno,
nejsem na nemocenské, jsme doma čtvrtky-pátky na těch 60%.
A na rehabilitace jezdím cca 2-týdně i z práce, podle toho jak mají volno.
Ale co se týče práce, nevidím to moc dobře, ikdyž jsem věčný optimista.
Takže se pokouším učit německy, navíc jsme se s Romanem domluvili, že bychom koupili druhé auto – menší a automat, protože mám sice řidičák 25 let, ale neřídím. Nebyl důvod. A k nové práci jej budu rozhodně potřebovat.
Jo bude to velká změna, po 20 ti letech ve firmě, ale když se nic nezmění
tak je čas udělat dětem pápá.
Maya
jo parafín je příjemnej, to mi dávali na záda kdysi.
U nás je na vstupních dveřích na rehabce napsáno, vypněte mobilní telefony -úplně. A co myslíš? Jdu na magnety, vedle leží ženská a píše smsky.Lidi jsou divný v tomhle.
Elektriku jsem měla jen na kolínko, ale bez vody.
Co to máš za trilobity? :-DD