Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
15.4.2026 v 16:43
#202329
Cernejcaj
Tak snad to budes mit zitra dobry
No ono na tech sluchatkach bylo jen tmobike, nevim co byly zac, jednou je proste prodavali na tarif za petikilo