Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
15.4.2026 v 16:21
#202328
Maya
Tak zkusit koupit znova ty dobry:)
Byla sem u napravovace a napravil me tak ze to boli vic enz oredtim tak doufam je to jen citlivy a do 2 dnu se to zpravi, protoze su na urovni neulezu 200m 😀 dostat se od nej k zastaavce peklo, ostra bolest pti kazdem kroku, to su teda zvedava