Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202328
cernej caj

    Maya
    Tak zkusit koupit znova ty dobry:)

    Byla sem u napravovace a napravil me tak ze to boli vic enz oredtim tak doufam je to jen citlivy a do 2 dnu se to zpravi, protoze su na urovni neulezu 200m 😀 dostat se od nej k zastaavce peklo, ostra bolest pti kazdem kroku, to su teda zvedava