Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
15.4.2026 v 15:06
#202326
Cernejcaj
Tech 20 kg mam bohuzel vsude 😀
Ja mam ted blby sluchatka, ze mi blbe drzej, hlavne v jednom uchu a musim si ho porad zastrkavat, to by asi nedopadlo dobre
Bohuzel ty z tmobilu, co mi drzely fakt super, jsem rozflakala
PetraK
Ja nemam chytrej elektromer, pan co tu s nim byl zjistil, ze mame vsechno ve dvou vokynkach, asi bojler zvlast a musi se to provrtat mezi, aby to slo propojit, tak odesel i s chytrym elektromerem a od te doby se nikdo neozval 🙂
Ale prave rikal, ze je apka, ve kteryc vidis spotrebu a taky to orej ukazuje kdy je ten levnejsi proud takze podke toho muzes prat zehlit a tak