Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202326
Maya

    Cernejcaj
    Tech 20 kg mam bohuzel vsude 😀
    Ja mam ted blby sluchatka, ze mi blbe drzej, hlavne v jednom uchu a musim si ho porad zastrkavat, to by asi nedopadlo dobre
    Bohuzel ty z tmobilu, co mi drzely fakt super, jsem rozflakala
    PetraK
    Ja nemam chytrej elektromer, pan co tu s nim byl zjistil, ze mame vsechno ve dvou vokynkach, asi bojler zvlast a musi se to provrtat mezi, aby to slo propojit, tak odesel i s chytrym elektromerem a od te doby se nikdo neozval 🙂
    Ale prave rikal, ze je apka, ve kteryc vidis spotrebu a taky to orej ukazuje kdy je ten levnejsi proud takze podke toho muzes prat zehlit a tak