Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Maya
To bych chtela videt kde t3ch 20kg mas teda:D
Vem si priste sluchatka asi do usi?
Denny
To je super ze se to zlepsilo, ja na fyzio dnes, doufam, ze druhe kolo prinese jeste nejake dalsi zlepseni, porad me to totiz boli pri chuzi:(
Nojo,zvirata ty pohledy hladovy umej.
Charlie uz ma 17kg, ak muzeme prejit zas na normalni granule,uz je na dne tech dietnich ale sou super ze ma ten objem, skoda se ty RC nejsou jic moc slozenim ze by tim clovrk krmil uz furt.
Jianm hezky ste si to uzili na slovaci a v kednici uz sem videla dravce i na fb zes mela
PetraK
Sikovna spionka:)
ja uz su urednice nejvetsi pac spravuju katalogy agendoveho informacniho systemu a po mesicich uz ovladam vetsinu jejich taju:D