Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202323
Maya

    PetraK
    No ale vy uz musite mit ten novy elektromer ne? Tam by v apce meka byt videt spotreba po ctvrt hodinach
    U starych ekektroneru jedine si to fotit kazdy mesic, bektery lidi to delajj, jinak odecet se dela jednou rocne, takze mesicni spotrebu nevi zadna firma