Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
15.4.2026 v 13:03
#202323
PetraK
No ale vy uz musite mit ten novy elektromer ne? Tam by v apce meka byt videt spotreba po ctvrt hodinach
U starych ekektroneru jedine si to fotit kazdy mesic, bektery lidi to delajj, jinak odecet se dela jednou rocne, takze mesicni spotrebu nevi zadna firma