Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Denny
Ja chodim s prstama, nejaky cviceni mam az jindy
Doktor mi taky napsal magnety, ale ddojtorka na rehabkach to zrusila
Tak mam galvanizaci, ruce nad loket ve vode do ktery poustej proud, no mohla jsem si spocitat vsechny chlupy jak byly v pozoru
A parafin, coz se obalej ruce v rozteklym vosku, na to daj palcaky a deku a pak se to oloupe, to zase mam ted kuzicku jak mimino 😀
Ale proste nuda strasna to vysedet, mobily tam teda normalne lidi meli
Ale zas me potesila doktorka na rehabkach, napsala mi do papiru normalni vyzivova kondice s mehma 20 kg nadvahy 😀
Ramena mi kontrolovala taky hybnost a prej dobry
A jeste mi maji delst UZ trapez, to nevim co je