Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Bože jak já miluju něco vyřizovat. 🙁
ČEZ neumí rozpis spotřeby za předchozí rok po měsících? 😮 😮 😮 myslela jsem si, že jsem degen, který to tam v tom MůjČEZ nevidí. Ne, nejsem degen, takovýhle přehled tam skutečně není. Takže porovnání jaký jsem chtěla mít nebudu. No, co bych chtěla za logiku. Tak nic,no. Tak jediný co můžu je porovnat současnou spotřebu se zálohama a tam jsme už za první čtvrtrok – studený čtvrt rok ušetřili 1500. Tak to už se těším na ty teplejší měsíce.
Ale sem Kolumbus, pracovně jsem vyšpijónila nějkaou potřebnost.