Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Kuskus
no občas se takhle dají zachytit, ale většinou se poškádlej a spí po dvou 😀
Ale do pelechu se vejde i Koněf 😀
MODROOKÝ BLONĎÁK je zmetek pekelnej, jak příjde Roman z práce ječí, že něco chce. Ječí ráno, ječí v noci. Rozmazlenec a kočky jsou zticha 🙂
Maya
to né to jak jsou v pelíšku, tak jsem na ně volala, ať každá nečučí jinam.
Oni vědí, že ze mně nic nevytáhnou, to Roman je ten slabší článek v tomhle.
a jak cvičíš na rehabkach?
Já zrovna za chvíli jedu na rehabku s ramenem, mám magnety a cvičení,
ale ťukám, příjde mi, že je to lepší, byla jsem asi 7x už, ale předtím jsem měla i prášky takže to je asi všechno dohromady proto je to lepší.
A mobily jsou teda tam zakázané, kvůli přístrojům.