Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202316
Denny

    Kuskus
    no občas se takhle dají zachytit, ale většinou se poškádlej a spí po dvou 😀
    Ale do pelechu se vejde i Koněf 😀
    MODROOKÝ BLONĎÁK je zmetek pekelnej, jak příjde Roman z práce ječí, že něco chce. Ječí ráno, ječí v noci. Rozmazlenec a kočky jsou zticha 🙂

    Maya
    to né to jak jsou v pelíšku, tak jsem na ně volala, ať každá nečučí jinam.
    Oni vědí, že ze mně nic nevytáhnou, to Roman je ten slabší článek v tomhle.

    a jak cvičíš na rehabkach?
    Já zrovna za chvíli jedu na rehabku s ramenem, mám magnety a cvičení,
    ale ťukám, příjde mi, že je to lepší, byla jsem asi 7x už, ale předtím jsem měla i prášky takže to je asi všechno dohromady proto je to lepší.
    A mobily jsou teda tam zakázané, kvůli přístrojům.