Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
15.4.2026 v 10:22
#202315
Dneska prvne na rehabkach, pohodli pacientu 0, vobyc dreveny zidle s nepouzitelnyma rukama 2x 20 minut a cumite do zdi, je to nekonecnyyyy, ani zdrimnout si clovek nemuze, jsem zavidela tem vedle co tam meli nohy a mohli si alespon cist na mobilu
Jeste 5x, myslim ze mi z toho sibne, doufam ze ty dalsi procedury budou zabavnejsi