Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
15.4.2026 v 8:34
#202313
To není možné, jak jsou všici nakvartýrovaní v jednom malém pelechu.
Podezírám Dennyky, že použila vteřinové lepidlo. 🙂
Pusinky sladké a ten modrooký blonďák! Ách…