Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202301
Denny

    Dobré ráno všem,
    sice nemůžu napsat „pátečeeek“ ale já ho vlastně mám…ikdyž nevím, jestli je to k závidění, asi moc ne.
    Doufám, že se všichni máte alespoň trochu fajn 🙂
    Koukám, že píšete o čápech, u nás Bohužel žádný nehnízdí, ale byli jsme o velikonocích v pondělí v Lednici a tam mají přímo v areálu hnízdo, pošlu foto.
    Byli jsme se cestou ze slovače podívat opět na Zayferus, protože je to opravdu krásná podívaná.
    A stejně jako na podzim tak i teď jsme v tombole vyhráli jejich krásný malý kalendář a jako dárek pírko z Káně Harrisova.
    Na Slovensku bylo docela fajn, v sobotu jsme vzali mamku do Bojnic na zámek a v neděli jsme měli velkou grilovačku u ségry přítele na zahradě, bylo to takové loučení s chatkou, chce jí zbourat a postavit novou. Ale bylo to hezký, zazpívali jsme si a zatančili na Tublatanku, Horkýže Slíže a podobné vypalovačky :-D. Je to taková zahrádkářská kolonie, nikdy v okolí nebyl, jinak by asi tím hulákáním moc nadšení nebyli 😀