Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
14.4.2026 v 13:03
#202295
Maya
Klasika…
Kamosce se stalo ze s mamou meli v 8 prijem a po 6h cekani jim rekli, ze se tam nevlezou a termin za 14 dni…
Jakoze to nemohli vedet trochu driv, treba v 10… jako na onkocentru necekam urgenty a dovoz z havarek atd aby teda nevedeli uz rano ze ten pacis co tam nemel.bejt tam porad lezi…