Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
14.4.2026 v 12:04
#202294
Zas dneska srazka s nasim zdravotnictvim, nove rehabilitacni nemocnicni cenzltrum, jako sluzby dobry, ale jako asi uz jim nezbyly prachy nebo co aby to bylo trochu user friendly a clovek si tam pripada jak debil, ani se mi nepodarilo se objednat na procedury a kdyz tam volam nikdo to nebere