Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
14.4.2026 v 12:00
#202293
PetraK
Jsi mi pripomnela naseho technika na tepelko, ktery je sice slusny a ochotny, ale totalni nemluva
Takze na nej nemuzes bejt hnusna a moc se toho nedozvis
Potrebovala jsem taky vyresit menezment baterky pri vypinani a nakonec jsem se musela poradit s umelakem podle fotky, jestli uspesne uvidim az zase nepujde proud