Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202293
Maya

    PetraK
    Jsi mi pripomnela naseho technika na tepelko, ktery je sice slusny a ochotny, ale totalni nemluva
    Takze na nej nemuzes bejt hnusna a moc se toho nedozvis
    Potrebovala jsem taky vyresit menezment baterky pri vypinani a nakonec jsem se musela poradit s umelakem podle fotky, jestli uspesne uvidim az zase nepujde proud