Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
14.4.2026 v 10:32
#202289
Šikovná seš, že si dodavatele přemohla. Každou chvíli to předváděj v Černejch ovcích, že tyhle solárníci jsou problém.👍
Denně sleduju čapí domácnost, žasnu, jak to chodí. Třeba jak dlouho vydrží čápíci stát na jedné noze. Teď už asi jsou vajíčka, tak na střídačku sedí. Dnes ráno seděla Liduška. Když přiletěl Ludvík, vstala, oba si promluvili tak, že zaklonili hlavu až na hřbet a zaklapali zobákem. Pak si na hnízdo sedl Ludvík, předtím ještě trochu přestlal trávu a mech. Taky bych řekla, že mají podnájemníky. V té docela velké spleti proutí, větví a klacíků se zahnízdili vrabci, každou chvíli nějaký vylétl z mezírky. 🦩🐦🙂