Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202287
PetraK

    Právě jsem zabránila vraždě na dálku!!!!! 😀

    Volala jsem technikovi od solárů, abych s ním dokončila před čase započatý rozhovor na téma – ovládání baterií. Byla jsem nucena použít věty jako kupříkladu..
    NECHÁTE MNE LAS-KA-VĚ DOMLUVIT?

    MÁM ZA TO, ŽE JAKO VÁŠ ZÁKAZNÍK MÁM PRÁVO NA TO, ABYCHOM OD VÁS ZÍSKALI ŘÁDNÝ NÁVOD.

    VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O MOU ELEKTRÁRNU, MŮJ MAJETEK, BYLA BYCH RÁDA, ABYCH SE JI NAUČILA OVLÁDAT DOKONALE A NEPOTŘEBOVALA K TOMU ZÁSAH TECHNIKA, PROTOŽE SE TAKÉ MŮŽE STÁT, ŽE ZKRACHUTEJE, JAK JE V TOMTO STÁTĚ OBVYKLÉ A JÁ ŽÁDNÝHO TECHNIKA MÍT NEBUDU K DISPOZICI.

    Tak ten návod mám. 😀

    Technik byl arogantní spratek a to fakt nesnášim. Tak jsem mu to nechala vyžrat. Ještě jsem měla v zásobě poslední kalibr:
    PŘEPOJTE MNE OKAMŽITĚ NA SVÉHO NADŘÍZENÉHO! S NÍM SE URČITĚ DOMLUVÍM. 😀