Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Právě jsem zabránila vraždě na dálku!!!!! 😀
Volala jsem technikovi od solárů, abych s ním dokončila před čase započatý rozhovor na téma – ovládání baterií. Byla jsem nucena použít věty jako kupříkladu..
NECHÁTE MNE LAS-KA-VĚ DOMLUVIT?
MÁM ZA TO, ŽE JAKO VÁŠ ZÁKAZNÍK MÁM PRÁVO NA TO, ABYCHOM OD VÁS ZÍSKALI ŘÁDNÝ NÁVOD.
VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O MOU ELEKTRÁRNU, MŮJ MAJETEK, BYLA BYCH RÁDA, ABYCH SE JI NAUČILA OVLÁDAT DOKONALE A NEPOTŘEBOVALA K TOMU ZÁSAH TECHNIKA, PROTOŽE SE TAKÉ MŮŽE STÁT, ŽE ZKRACHUTEJE, JAK JE V TOMTO STÁTĚ OBVYKLÉ A JÁ ŽÁDNÝHO TECHNIKA MÍT NEBUDU K DISPOZICI.
Tak ten návod mám. 😀
Technik byl arogantní spratek a to fakt nesnášim. Tak jsem mu to nechala vyžrat. Ještě jsem měla v zásobě poslední kalibr:
PŘEPOJTE MNE OKAMŽITĚ NA SVÉHO NADŘÍZENÉHO! S NÍM SE URČITĚ DOMLUVÍM. 😀