Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁRRRÁÁÁRRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
RRRÁÁÁ
MMŠTÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁJN !!!
Gůtn tág majne líbe Kindr.
Tak jsem fčéra dělala nakladač. Neboli jsem nakládala šotolinu do koleček a Brtnik odvážel. A ohaři mi tam dělali společnost, pak taky chvíli Olinka, která mi přivezla prořezané větve jako základ do záhonů. Smály jsme se tomu, jaký jsme my to krasavice vymóděný. Vobě zaprasený, bordel ve vlasech, oblečený do posledních výkřiků módy s botama jak na módní molo 😀 😀 . No… dneska v práci vypadám výrazně jinak 😀 😀
Maya – díky – našla jsem zatím mimo jiný i tyhle stránky – to by se mohlo hodit i Fifijový???tam mají celkem hodně druhů:
https://www.virtualtrade.cz/univerzalni-sit-prodomos-80-g-m2-cerna-1-x-25-m/
a vychází mi, že nejlevnější asi bude právě tahle síť proti krtkům?? A taky asi bude nejmíň vidět?
- Odpověď byla upravena před 1 měsícem a 3 týdny uživatelem PetraK.