Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
13.4.2026 v 18:22
#202280
Fifi
no to pak dej vedet 😀 to by me nenapadlo ze se to takhle do sebe vroste
no to sou trika presne ty co mel od toho zamestnavatele z roku 2014 a prodava je jen ten velkoobochod, tak co uz:D