Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202279
Fifi

    Se picnu, na zimu jsem nechala venku a dala do sebe tri obr hluboky a dlouhy plastovy truhle, kam jsem planovala ted na jaro redkvicky a podobne. Twe, ony nejdou vubec rozdelat, oddelat, zasprkly se do sebe. Bojovala jsem s tim pul hodiny a prd. Pockam, az se otepli a flaknu je na slunicko, esli to povoli? Nebo budu mit misto trech jen jeden. 😀

    Esusova,
    to je krasavej table. Brtnik vyrabel?

    Cernej caj
    Ty ses velkotrickova nakupitelka. 🙂 Toz at mu padnou a je s nima spokojenej.

    Maya
    Nemas tip na takovy ty bily site s tyckama (neelektricky), ktery by nestaly majlant? Bo jestli merunka nezmrzla, budu ji muset zase oplocovat a tahat se s roli kraliciho pletiva se mi nechce, byla to desna fuska.