Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Se picnu, na zimu jsem nechala venku a dala do sebe tri obr hluboky a dlouhy plastovy truhle, kam jsem planovala ted na jaro redkvicky a podobne. Twe, ony nejdou vubec rozdelat, oddelat, zasprkly se do sebe. Bojovala jsem s tim pul hodiny a prd. Pockam, az se otepli a flaknu je na slunicko, esli to povoli? Nebo budu mit misto trech jen jeden. 😀
Esusova,
to je krasavej table. Brtnik vyrabel?
Cernej caj
Ty ses velkotrickova nakupitelka. 🙂 Toz at mu padnou a je s nima spokojenej.
Maya
Nemas tip na takovy ty bily site s tyckama (neelektricky), ktery by nestaly majlant? Bo jestli merunka nezmrzla, budu ji muset zase oplocovat a tahat se s roli kraliciho pletiva se mi nechce, byla to desna fuska.