Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
jee poradilo se mi objednat muzi 15ks jeho oblibenych tricek 😀
daj se objednat jen na ico, tak pomohla sestra a je to velkoobchod a u minulyho zamestnavatele nekdy 2014 dostal par firemnich trik a jiny nosit nechce, ale sou i dobry ze jsou dost dlouhy na tu sirku a zaroven docela pevna bavlna.
doufam, ze potom da pryc vsechny ty trika, co nema rad nosit 😀 protoze toci nejradsi ty 4 co se uz rozpadaji skoro a vzdycky kdyz sem nejaky koupila na test, tak bud moc tenky nebo treba kratsi rukavy, takze se vic kusu na normos nekonalo. jinak vetsinou fasuje cerny a ty nechce.
uz jsem ten pokus ucinila jednou, ale pro 5 tricek asi obchod naznal, ze tu objednavku vyignoruje a ted sem to zkusila asi po 2 mesicich, ze teda jich vezmeme kybl a juuuuchuuu proslooo