Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202278
cernej caj

    jee poradilo se mi objednat muzi 15ks jeho oblibenych tricek 😀

    daj se objednat jen na ico, tak pomohla sestra a je to velkoobchod a u minulyho zamestnavatele nekdy 2014 dostal par firemnich trik a jiny nosit nechce, ale sou i dobry ze jsou dost dlouhy na tu sirku a zaroven docela pevna bavlna.

    doufam, ze potom da pryc vsechny ty trika, co nema rad nosit 😀 protoze toci nejradsi ty 4 co se uz rozpadaji skoro a vzdycky kdyz sem nejaky koupila na test, tak bud moc tenky nebo treba kratsi rukavy, takze se vic kusu na normos nekonalo. jinak vetsinou fasuje cerny a ty nechce.

    uz jsem ten pokus ucinila jednou, ale pro 5 tricek asi obchod naznal, ze tu objednavku vyignoruje a ted sem to zkusila asi po 2 mesicich, ze teda jich vezmeme kybl a juuuuchuuu proslooo