Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
13.4.2026 v 15:14
#202276
PetraK
Jestli jo tak mi mame takovehke, delaji se ruzne vysoke s ruznymi oky, da se to strihat nuzkama, ale samo vyska je lepsi koupit na miru
Hledej plastove pletivo
https://mavink.com/explore/Zahradne-Pletivo