Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202267
PetraK

    Kuskus
    Dečka mi na něm moc neštymuje, lepší, když vynikne jeho přirozená krása dřeva,
    žejo viď? Já to tam švihla, že to je takovej i velikonoční motiv, ty tulipány a narcisy, co tam jsou vyšitý, ale jinak bude asi nejhezčí nahatej. A nebo jen lehký kanafas,