Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
13.4.2026 v 12:11
#202267
Kuskus
Dečka mi na něm moc neštymuje, lepší, když vynikne jeho přirozená krása dřeva,
žejo viď? Já to tam švihla, že to je takovej i velikonoční motiv, ty tulipány a narcisy, co tam jsou vyšitý, ale jinak bude asi nejhezčí nahatej. A nebo jen lehký kanafas,