Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202264
PetraK

    černej čaj
    ani ten Tvůj odkaz nejde zobrazit 😮

    Maya
    ty židle se ještě budou měnit – zatím nevíme jakým způsobem. Já navrhuju stávající židle natřít a zestařit v bílým tónu, Brtnik přemýšlí nad tím sehnat jeden druh židlí, které jsme viděli v jedný restauraci a moc se nám to líbilo. Hodit se bude obojí. Uvidíme, ale na to je čas,to nechvátá.

    No pod hrnky – možná ani ne, má to spešl nátěr, ve třech vrstvách, ale prozatím radši dáváme. Sichr, je sichr.

    Maya, prosím Tě, já jsem fakt debil, nemůžu najít ten odkaz na ty opůtky slepičí. Já vím, už jsi to sem dávala a možná i dvakrát už. Enemže prostě – nenajdu to. Já mám v pácu tu síť proti krtkům, kdyby bylo nejhůř, ale to Tvoje bylo takový vzhledný a ne moc vysoký. Máš to ještě někde??

    • Odpověď byla upravena před 2 měsíci uživatelem PetraK.