Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
13.4.2026 v 11:41
#202261
Milena
ten kvetinovanej je moc hezkej, davam znova odkaz, ten tvuj mi nejde otevrit
https://www.bonami.cz/p/behoun-na-stul-40×130-cm-meadow-flower-mila-home
PetraK
to je dobre, ze ste si vodpocali a ten stul je moc hezkej 🙂