Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202257
PetraK

    Míla – no já tam nemusím ani mít nic, jen jsem si tak vzpomněla na tuhle dečku, kterou mi za pomoc při kovidu věnovala stará paní sousedka. Musela to být práce to vyšít. Tak jsem to schovala a teď si řekla, že bych tý dečce mohla dopřát pár dní slávy, zaslouží si to. dečka i ten stůl.