Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
Petro,
stůl je nádhernej 🌟! Jako praktickou dekoraci bych navrhovala běhoun na stůl:
třeba kytky:
https://www.bonami.cz/p/behoun-na-stul-40×130-cm-meadow-flower-mila-home?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=PLA%20-%20Top&utm_id=22197545245&gad_source=1&gad_campaignid=22197545245&gbraid=0AAAAAD1J7wIWu0EQplvs5LzJtKzXlIgjR&gclid=Cj0KCQjwqPLOBhCiARIsAKRMPZq1-a40tCU4f-xOZaap6zx1Z5mSJz4vvnJ3Ch2f9F42BxxGwMwHvXUaAqhhEALw_wcB
nebo puntíky (tady by ti ušili i potahy na polštářky):
https://www.biante.cz/p/bavlneny-behoun-na-stul-sandra-sa-598-bile-puntiky-na-zlutem?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=%5BPM%5D%20Ubrusy%20a%20prost%C3%ADr%C3%A1n%C3%AD&utm_id=21181883710&gad_source=1&gad_campaignid=21181885363&gbraid=0AAAAAoMKnGm7nQJV_0SXRKMEN3Lhfu6j0&gclid=Cj0KCQjwqPLOBhCiARIsAKRMPZq1Oa2Adb5zVojEiInUzcvlMtnV7uXUMJXezeVzEIDi85QfpIp5BIwaAkxaEALw_wcB#19007