Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
13.4.2026 v 8:48
#202252
Zlatka
dík
já jsem z něj nadšená, je velikej, vždycky jsem si přála mít velikej stůl. A až tetkonc možu. Vejde se mi na něj šécko. a je taky takovým srdcem domova, jako POmněnka.