Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
13.4.2026 v 8:19
#202250
Tak tadyklenc:

nejsem úplně dečková, ale říkala jsem si, že tomu poctivýmu dřevěnýmu, velkýmu a tlustýmu by aspoňa přivítání do novýho slušelo něco starýho vyšívanýho, ručně dělanýho, tak dostal dečky.