Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
13.4.2026 v 5:48
#202189
Tak nam.zacina novy pracovni tyden a trochu chrchlu tak du nasadit caj s medem, pomerance a jox, abych byla zdrava do soboty.
Dneska uz ma byt venku 18, to to leto prislo nejak moc rychle, uz jsem vcera vypla topeni.