Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
12.4.2026 v 8:13
#202174
Fifi
Mě včera sletělo na lodžii starý vlastovší hnízdo a připadávají tam různé slámky a peříčka,zatím jsem neviděla,ale asi jsou tady taky.Snad už bude lepší počasí.
Pepin i Růžice už snad budou v pořádku,že je zdravím.
Černej čaj,Petrs
Jste pořádně pochodový dámy.Máte můj obdiv.