Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

Fóra Ostatní Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)

#202174
Zlata

    Fifi
    Mě včera sletělo na lodžii starý vlastovší hnízdo a připadávají tam různé slámky a peříčka,zatím jsem neviděla,ale asi jsou tady taky.Snad už bude lepší počasí.
    Pepin i Růžice už snad budou v pořádku,že je zdravím.

    Černej čaj,Petrs
    Jste pořádně pochodový dámy.Máte můj obdiv.