Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
11.4.2026 v 18:32
#202173
Ja dneska videla a slysela prvni vlastovku! 🙂
Pepin ma hnatu o dost lepsi, vypada to, ze do nej vcera nejak nacudila Ruzice a bolela ho panev a kycel. Jeste mirne popajdava, zejtra bude mit este relativne klidovej rezim.