Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) 11.4.2026 v 16:18 #202172 Petrs01 Já dnes pohodová 35 a vlakem zpátky. Už jsem doma, vyšlo to parádně.