Fóra › Ostatní › Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-) › Odpověď na: Kecací VÁNOCE 2025 a pak i zima 2026 :-)
10.4.2026 v 19:51
#202164
Krasavej vikend preju. Zlatko, teda vy ste tam meli nadilku. 🙁 U nas k ranu -4, uvidime, jak se s tim popasuje gerojka merunka.
Mirko, ono to klepani se muze byt i fyziologicky, jak pise vyse Petrs. Dafca ma problem s jatrama, stitka? – to pak nemusi nic predstirat, proste je ji kosa. Jatra regenerujou dobre, dala by se ji nasadit i varena dieta, aby nehladovela. No nic, tvoje vec.
Mne se nejak dneska rozbil Pepin, pres den zase lital podel plotu a rubal se s Ruzici, ted vecir smajdy pajdy veliky na ty jeho pravy zadni, kde ma nalomenou panev. Doufam, ze si neurval vazy kolenni, dostal pulku rimadylu a bude mit klidovej rezimus.